• Ewa Wójcik

EWA WÓJCIK

asystentka prawna

Nazywam się Ewa Wójcik. Studiuję prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Będę pierwszą osobą, którą spotkasz, gdy nas odwiedzisz lub do nas zadzwonisz. Dopilnuję, żebyś uzyskał wszelkie informacje, których potrzebujesz, a twoja wizyta w kancelarii była jak najbardziej komfortowa.

Zajmuję się przede wszystkim komunikacją z sądami oraz urzędami. Działam w tle i dbam o to, by Twój Prawnik nie musiał myśleć o logistyce i mógł się skupić wyłącznie na Twojej sprawie.

Moją ulubioną częścią pracy jest bezpośredni kontakt z Klientem.

Entuzjazmu do budowania relacji z drugim człowiekiem nie ograniczam jednak wyłącznie do murów kancelarii. Angażuję się również w życie studenckiej społeczności oraz różne formy wolontariatu. Od 2022 roku jestem związana z Fundacją DKMS współtworząc projekt Helpers’ Generation na Wydziale Prawa i Administracji UJ, a razem ze Stowarzyszeniem Wiosna działam w ramach tutoringowego projektu dla uczniów szkół podstawowych „Akademia Przyszłości”.

Chociaż decyzję o studiowaniu prawa uważam za jedną z najtrafniejszych w życiu, to w moim sercu specjalne miejsce zajmuje jeszcze jedna miłość: sztuka – od dzieciństwa obecna we wszelakich formach, a teraz uzewnętrzniająca się przede wszystkim w zamiłowaniu do książki, pędzla i muzyki. Przy blacie sekretariatu chętnie porozmawiam z Państwem także o nowościach (oraz klasykach!) kinowych i teatralnych.

Asystentka Prawna EWA WÓJCIK | Sabuda-Sawinski.pl