• Łukasz Pałka

ŁUKASZ PAŁKA

adwokat, doktor nauk prawnych, mediator

Nazywam się Łukasz Pałka  jestem adwokatem, doktorem nauk prawnych, mediatorem.

Swoją pracę wykonuje z pasją  i spokojem. Znam się na tym, co robię to w końcu już od kilkunastu lat. Pracuję z żelazną dyscypliną i precyzyjną organizacją, bo wiem jak ważna jest dla Ciebie sprawa, którą mi powierzasz. Nawet wygrywając sprawę,  zastanawiam się nad tym, co mogłem zrobić lepiej.

Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie. Traktuję ją niezwykle poważnie i zawsze mam ją pod kontrolą. Wiedza, zaangażowanie i praktyka są podstawowymi czynnikami, które pozwalają osiągnąć sukces. Na sali sądowej z zaangażowaniem walczę o Twoją sprawę, pamiętając jednocześnie, że  nerwowe zagrywki nigdy nie zastąpią merytorycznego przygotowania. Spokój i opanowanie pozwalają mi dostrzegać drobne, z pozoru nieistotne detale, które  mogą zmienić wynik sprawy.

Pamiętaj, że w wielu sytuacjach polubowne zakończenie sporu może być korzystniejsze niż proces. W niektórych  sprawach mediacja daje lepsze efekty, niż proces, który może ciągnąć się latami. Właśnie dlatego zdecydowałem się  zdobyć uprawnienia i zostać mediatorem przy Sądzie Okręgowym w Krakowie.

Nie udaję kogoś kim nie jestem. Być sobą – to cecha niezależnego adwokata, a niezależność to fundament mojego zawodu.

Adwokat, Doktor Nauk Prawnych, Mediator ŁUKASZ PAŁKA | Sabuda-Sawinski.pl