• Paulina Seweryn

PAULINA SEWERYN

radca prawny, mediator

Wybór strategii działania, rozważenie możliwych opcji i dopasowanie rozwiązania, które w sposób optymalny zabezpieczy interesy klienta, stanowi istotę mojej pracy.
Znalezienie wyjścia z sytuacji, która w pierwszej chwili wydaje się beznadziejna, daje mi poczucie spełniania i satysfakcji, napędza do dalszej pracy.

Najczęściej w swojej praktyce stykam się z prawem rodzinnym, w którym konieczne jest odnalezienie równowagi między Twoim wyobrażeniem o sposobie zakończenia powstałego na tym tle sporu, a koniecznością późniejszego funkcjonowania w ukształtowanej przez wyrok rzeczywistości.

Spojrzenie z dystansem i bez emocji na przedstawioną sytuację, jakie mogę Ci zagwarantować, pozwala osiągnąć zamierzone cele. Nie zawsze przy tym postawienie sprawy na „ostrzu noża” jest optymalnym rozwiązaniem, stąd każde działanie jakie podejmę dostosowane będzie do Twoich indywidualnych potrzeb.

Jeśli masz więc problem, zapraszam. Postaram się pomóc w uzyskaniu pożądanego przez Ciebie rezultatu. Pamiętaj również, iż podstawą naszej współpracy jest zaufanie, którym darzysz nie tylko Ty mnie, ale i ja Ciebie.

Radca Prawny, Mediator PAULINA SEWERYN | Sabuda-Sawinski.pl